www.what2do.co.il

פסקי דין אחרונים - נזקי גוף - פגיעות אחרות

פגיעת סוס: כיצד להגיש תביעה בגין נזקי גוף?

במהלך רכיבה בחוות סוסים, בעט הסוס לאחור ופגע ברגלה של הרוכבת. הרוכבת אשר נאלצה לעבור ניתוח ברגלה, הגישה תביעה בגין נזקיה נגד הנהלת החווה, בטענה כי היא אחראית זכאית לתשלום פיצויים.  


תביעה נגד המועצה המקומית זיכרון יעקב עקב נפילה ברחוב

התובע החל לרדת במדרגות ברחוב, אך אז הנעל שלו נלכדה בחריץ שהיה במדרגה העליונה, ועקב כך הוא איבד את שיווי המשקל, נפל והתגלגל לאורך גרם המדרגות. 


רשלנות בטיפול של מארגנת הטיול לאחר פציעה בחו"ל

אדם כבן 70, אשר השתתף בטיול מאורגן לאוקראינה, החליק על שלג ונפצע ברגלו. לטענתו, מארגנת הטיול התרשלה בטיפול הרפואי שניתן לא לאחר נפילתו.  


תביעה נגד עיריית ירושלים עקב החלקה על מדרגות רטובות בשטח ציבורי

התובע ירד במדרגות בגן ציבורי בשכונת רמות בירושלים, ובמהלך הירידה החליק על מים ובוץ ושבר את הרגל. לטענתו העירייה התרשלה באחריותה לתחזוקה תקינה של תשתיות ציבוריות בתחומה. 


תאונה במהלך חופשה: לוחות נפלו מתקרת המלון על אורח צעיר

במהלך חופשה משפחתית בקלאב הוטל טבריה, יצא נער כבן 15 אל המסדרון הסמוך לחדרו, ולפתע נפלו שני לוחות מתכת מהתקרה הדקורטיבית וגרמו לפציעתו ברגליים.  


נפילה ברחוב עקב ברגים בולטים מעל פני המדרכה

התובע כבן 73, הלך על המדרכה בכביש פנימי, בדרכו לבית הקשיש, ולפתע נתקל בברגים בולטים וחשופים, ששימשו כחיזוק לבסיס של עמוד חשמל, עקב כך נפל ונפצע בכתף.  


מי אחראי לפצות בגין נפילה ברחוב עקב היתקלות במכסה של בזק?

אשה כבת 54 שנים, יצאה להליכה ספורטיבית סמוך למקום מגוריה. בעת ההליכה נתקלה במכסה של בזק ונפצעה. על כן הגישה תביעת פיצויים נגד עיריית ירושלים בטענה כי לא דאגה לתקן את המפגע ברחוב.  


תביעה בגין נזקי גוף עקב נשיכת כלב משוטט

התובע ננשך על ידי כלב משוטט סמוך לביתו וזיהה כי מדובר בכלבו של השכן שאת נביחותיו הוא מכיר היטב. אולם השכן הכחיש כי מדובר בכלב שלו.  


תביעה נגד עיריית צפת בגין נפילה ברחוב עקב מכשול במדרכה

בעת שירדה התובעת במדרגות בדרכה לעבודה, רגלה התעקמה כתוצאה משקע ושבר במדרגה עם ברזל בולט והיא נפלה ושברה את הקרסול. על כן הגישה תביעה לפיצויים נגד עיריית צפת. 


אשה שנפלה במהלך טיול מאורגן הגישה תביעה נגד המדריך

במהלך טיול קבוצתי בנגב, התובעת איבדה את שיווי משקלה, נפלה ונפצעה בכף היד. התובעת טענה כי המדריך סטה מהמסלול המתוכנן ובחר במסלול חלופי עם מדרון מסוכן.  


האם הכלבה של השכנה השתחררה מהרצועה ונשכה את התובעת?

הכלבה של השכנה השתחררה מרצועתה ורצה לתוך חצר ביתה הפרטי של התובעת, שם התפתחה תגרה בין שתי כלבות יריבות, וכתוצאה מכך התובעת נפצעה וכלבתה ננשכה.  


האם העירייה אחראית לפצות בגין נפילה לבור בגן ציבורי?

במהלך שהייה בפארק ציבורי בנס ציונה, רץ התובע אל עבר השיחים בעקבות כדור שהתגלגל, ובדרך נפל לתוך בור עמוק שהיה מוסתר בענפים ועלים יבשים.  


מי אחראי לשלם פיצויים בגין נזקי גוף עקב נפילה בגינה ברחוב?

אשה שסיימה לערוך את הקניות נאלצה לעבור דרך גינה הצמודה לחנות, מכיוון שבעלי החנות הציבו דוכנים על הערוגה המוגבהת. בעת המעבר רגלה הסתבכה בצינורות ההשקיה של הערוגה והיא נפלה ונחבלה.  


תביעת פיצויים נגד קפה גרג בגין היתקלות בקיר זכוכית

לקוחה שנכנסה לבית קפה גרג, לא הבחינה במחיצת זכוכית לא מסומנת, אשר יצרה אשליה אופטית, וספגה חבלה קשה באף. לכן הגישה תביעת פיצוים בגין הפרת חובה חקוקה שהוטלה על הנהלת בית הקפה.  


פיצויים בגין כווייה שנגרמה עקב שימוש בחומר ניקוי פגום

במהלך ניקוי המטבח לקראת חג הפסח, חומר הניקוי נזל על הכפפה וצרב את עורה של התובעת. על כן היא הגישה תביעת פיצויים נגד היצרנית מאחר שהיא לא פרסמה אזהרה על גבי תווית האריזה.  


מי אחראי לשלם פיצויים בגין נפילה עקב בור שנפער בכביש?

התובע הלך סמוך למקום מגוריו במעלה עירון, בשעות הערב המאוחרות ברחוב, ונאלץ ללכת על הכביש, מאחר שבצד הדרך לא היתה מדרכה, בדרכו הוא נתקל בבור גדול שנפער באמצע הכביש ונפצע.  


ילד שנפל מאופניו עקב הצפת מים ברחוב תבע פיצויים מעיריית שפרעם

קטין כבן 9 שנים, החליק על מים בשעה שרכב על אופניו ושבר את הירך. הקטין טען כי ברז הכיבוי ברחוב היה פתוח וזרמה כמות אדירה של מים מהברז שהציפה את הרחוב. 


האורח שהחליק בחדר אוכל של מלון תבע פיצויים בגין נזקי גוף

אורח בבית מלון החליק על כתם שמנוני בסמוך לדוכן ההגשה בחדר האוכל, וכתוצאה מכך נחבל בראשו ובידו ובגדיו נקרעו והתלכלכו בכתמי שמן. האורח טען כי הנהלת המלון התרשלה בניקיון הרצפה, ועל כן הגיש תביעת פיצויים.  


תביעת פיצויים נגד בעלת מכולת בגין נפילה בשטח החנות

במהלך ביקור במכולת בתל אביב, אשה כבת 70, נתקלה בארגז עם מוצרי חלב שהונח על הרצפה, ונפלה ארצה. על כן הגישה תביעת פיצויים בגין נזקי גוף נגד בעלת המכולת.  


אשה שנפלה בבניין כלל תבעה פיצויים בגין נזקי גוף

אשה כבת חמישים נכנסה לבניין כלל ובעת שהלכה במסדרון אל עבר החלל הגדול, היא נתקלה במפגע שהיה ברצפה, נפלה ונפצעה ביד ובכתף. 


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  לעמוד הבא    >>