www.what2do.co.il

פסקי דין אחרונים - נזקי גוף - פגיעות אחרות

פציעה בגן ילדים, האם הגננת נדרשת לשלם פיצויים?

ילדה כבת שש נפצעה בגן ילדים משברי זכוכית שהושלכו עליה על ידי ילד מגן אחר. בנסיבות אלה הוגשה תביעה נגד הגננת לתשלום פיצויים בגין נזקי גוף, בטענה לעוולת הרשלנות.  


תביעת רשלנות נגד הסוכנות היהודית עקב פציעה של ילד

ילד כבן 9 ששהה במרכז קליטה, נחבל ונפצע בראשו, זאת לאחר שמכשיר טלוויזיה כבד נפל עליו. הוריו פנו אל בית משפט השלום בירושלים והגישו תביעה לתשלום פיצויים בגין נזקי גוף. 


נפילה בזמן הליכה על מדרכה, האם אדם מבוגר שנפל זכאי לפיצויים?

גבר כבן 73 נפצע בעקבות נפילה ברחוב. בנסיבות אלה פנה אל בית משפט השלום בעפולה, והגיש תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף, נגד המועצה המקומית שבשטחה אירעה התאונה וחברת הביטוח של המועצה המקומית. 


נפילה מאופניים עקב מפגע ברחוב, כיצד לקבל פיצויים?

ילדה כבת 12 שנים, נפגעה בתאונה בזמן שרכבה על אופניה בדרכה מביתה למכולת בשעות הצהריים. התאונה נגרמה עקב בור שהיה בכביש ולא תוקן על ידי המועצה המקומית. 


נזקי גוף כתוצאה מטיפול לייזר, מתי ניתן לקבל פיצויים?

אל בית משפט לתביעות קטנות בירושלים הוגשה תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו למטופלת כתוצאה מטיפול לייזר להסרת שיער בירכיים, אשר בוצע בידי רופא פרטי. 


נפילה כתוצאה מאי תקינות כביש, מתי ניתן לקבל פיצויים?

גבר כבן 50 נפל לבור בכביש שנפער עקב עבודות שביצעה המועצה המקומית במקום. בנסיבות אלה הוגשה תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף נגד המועצה המקומית.  


נפילה בחדר מדרגות, מי משלם פיצויים?

אל בית משפט השלום בפתח תקווה הוגשה תביעה לתשלום פיצויים נגד נציגות הבית המשותף, בגין נזקי גוף שנגרמו לטענת התובעת, עת שמעדה ונפלה בחדר מדרגות במהלך ביקור משפחתי. 


תביעת נזיקין עקב חיפוש שבוצע שלא כדין, באילו מקרים?

אל בית משפט השלום בבאר שבע הוגשה תביעת נזיקין נגד המדינה בגין חיפוש שלא כדין שבוצע בגופם, בכליהם וברכבם של התובעים, במחסום הצפוני באילת. 


פגיעה מדלת כניסה לעסק, האם אפשר לתבוע פיצויים?

לקוחה שהגיעה בשעת ערב מאוחרת אל בית מאפה, נחבטה בפניה בדלת זכוכית שבכניסה לעסק ושברה את האף. בנסיבות אלה הוגשה תביעה לתשלום פיצויים מבעל העסק בגין הפרת חובתו כלפי קהל לקוחותיו, בכך שלא סימן את הדלת כנדרש.  


נפילה בלובי של בניין, כיצד ניתן לתבוע פיצויים?

אדם שהגיע לראות דירה במגדל מגורים בתל אביב, החליק לתוך בריכה דקורטיבית בלובי של הבניין, ונפצע בכתף. בנסיבות אלה הוגשה תביעה לתשלום פיצויים נגד הבעלים של הבניין והחברה היזמית של הפרויקט.  


פגיעת סוס: כיצד להגיש תביעה בגין נזקי גוף?

במהלך רכיבה בחוות סוסים, בעט הסוס לאחור ופגע ברגלה של הרוכבת. הרוכבת אשר נאלצה לעבור ניתוח ברגלה, הגישה תביעה בגין נזקיה נגד הנהלת החווה, בטענה כי היא אחראית זכאית לתשלום פיצויים.  


תביעה נגד המועצה המקומית זיכרון יעקב עקב נפילה ברחוב

התובע החל לרדת במדרגות ברחוב, אך אז הנעל שלו נלכדה בחריץ שהיה במדרגה העליונה, ועקב כך הוא איבד את שיווי המשקל, נפל והתגלגל לאורך גרם המדרגות. 


רשלנות בטיפול של מארגנת הטיול לאחר פציעה בחו"ל

אדם כבן 70, אשר השתתף בטיול מאורגן לאוקראינה, החליק על שלג ונפצע ברגלו. לטענתו, מארגנת הטיול התרשלה בטיפול הרפואי שניתן לא לאחר נפילתו.  


תביעה נגד עיריית ירושלים עקב החלקה על מדרגות רטובות בשטח ציבורי

התובע ירד במדרגות בגן ציבורי בשכונת רמות בירושלים, ובמהלך הירידה החליק על מים ובוץ ושבר את הרגל. לטענתו העירייה התרשלה באחריותה לתחזוקה תקינה של תשתיות ציבוריות בתחומה. 


תאונה במהלך חופשה: לוחות נפלו מתקרת המלון על אורח צעיר

במהלך חופשה משפחתית בקלאב הוטל טבריה, יצא נער כבן 15 אל המסדרון הסמוך לחדרו, ולפתע נפלו שני לוחות מתכת מהתקרה הדקורטיבית וגרמו לפציעתו ברגליים.  


נפילה ברחוב עקב ברגים בולטים מעל פני המדרכה

התובע כבן 73, הלך על המדרכה בכביש פנימי, בדרכו לבית הקשיש, ולפתע נתקל בברגים בולטים וחשופים, ששימשו כחיזוק לבסיס של עמוד חשמל, עקב כך נפל ונפצע בכתף.  


מי אחראי לפצות בגין נפילה ברחוב עקב היתקלות במכסה של בזק?

אשה כבת 54 שנים, יצאה להליכה ספורטיבית סמוך למקום מגוריה. בעת ההליכה נתקלה במכסה של בזק ונפצעה. על כן הגישה תביעת פיצויים נגד עיריית ירושלים בטענה כי לא דאגה לתקן את המפגע ברחוב.  


תביעה בגין נזקי גוף עקב נשיכת כלב משוטט

התובע ננשך על ידי כלב משוטט סמוך לביתו וזיהה כי מדובר בכלבו של השכן שאת נביחותיו הוא מכיר היטב. אולם השכן הכחיש כי מדובר בכלב שלו.  


תביעה נגד עיריית צפת בגין נפילה ברחוב עקב מכשול במדרכה

בעת שירדה התובעת במדרגות בדרכה לעבודה, רגלה התעקמה כתוצאה משקע ושבר במדרגה עם ברזל בולט והיא נפלה ושברה את הקרסול. על כן הגישה תביעה לפיצויים נגד עיריית צפת. 


אשה שנפלה במהלך טיול מאורגן הגישה תביעה נגד המדריך

במהלך טיול קבוצתי בנגב, התובעת איבדה את שיווי משקלה, נפלה ונפצעה בכף היד. התובעת טענה כי המדריך סטה מהמסלול המתוכנן ובחר במסלול חלופי עם מדרון מסוכן.  


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  לעמוד הבא    >>