www.what2do.co.il

ביטוח בריאות, כל מה שחשוב לדעת!

דרגו את המאמר
  התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

ביטוח בריאות, כל מה שחשוב לדעת!

עיתון משפטי און ליין במידע חיוני בנושאי ביטוח בריאות. האם חובה? מהו ביטוח רפואי פרטי? עצות וטיפים למי שרוצה לעשות פוליסת ביטוח בריאות ...

ביטוח בריאות - מדוע צריך את זה?

אין מי שלא צריך ביטוח בריאות! מדי יום אנו שומעים על אנשים שזקוקים לטיפולים רפואיים ולא יכולים לשלם עליהם. האם גם אתם רוצים להיות האנשים האלו? או שאתם מעדיפים לשלם כמה עשרות שקלים בחודש ולהיות מכוסים על כל צרה שלא תבוא...

 

כולנו משלמים ביטוח בריאות ומכוסים בצורה מינימאלית על ידי המדינה אך ביטוח בריאות פרטי, מקיף ואיכותי יעניק לכם הרבה יותר מאשר ביטוח הבריאות של המדינה. השירותים הרפואיים במדינת ישראל לא תמיד מכסים את כל מה שאתם זקוקים לו. במידה וחס וחלילה תצטרכו השתלה או ניתוח מסובך שאינו חלק מסל הבריאות שלכם - תעמדו מול שוקת שבורה. ביטוח פרטי הוא הפתרון לכל זה והוא אשר יאפשר לכם לישון בשקט בלילה.

מי צריך ביטוח בריאות?

אז מי בעצם צריך ביטוח בריאות? התשובה היא חד משמעית - כולם! בין אם אתם צעירים או מבודרים, נשים או גברים, רווקים או נשואים (ועל אחת כמה וכמה אם יש לכם ילדים). כולנו, ללא הבדל דת, גזע, צבע ומין יכולים להיקלע למצבים בו הביטוח של המדינה לא יכסה את כל ההוצאות שלנו.

 

הביטוחים המשלימים של קופות החולים הם לא רעים בכלל אך הם אינם מכסים את כל המצבים. לכן, כולנו, ללא יוצא מן הכלל יכולים להרוויח הרבה מאוד מביטוח פרטי איכותי. זכרו כי המדובר בשוק תחרותי מאוד ולכן כדאי להשוות מחירים ולא להתבייש להתמקח. וכמובן - יש לבחור את הכיסויים החשובים אשר ביום מן הימים אולי תזדקקו להם!

מה כולל ביטוח בריאות איכותי?

ביטוח בריאות טוב חייב לכלול את כל מה שביטוח הבריאות של המדינה מעניק לכם ועוד הרבה מעבר לכך. חשוב שתהיה מכוסים על כל מה שאתם לא מקבלים מהמדינה ומהביטוח המשלים בקופות החולים. למשל - נושא התרופות הוא מאוד חשוב! וודאו שהביטוח שלכם מכסה את עלות תרופות שאינן כלולות בסל שירותי הבריאות הממלכתי. כך תוכלו לחסוך בעתיד, במידת הצורך, כסף רב.

נושאים נוספים שחייבים להיות חלק מביטוח הבריאות הם ניתוחים (כיסוי הניתוחים, ההוצאות וכל הכרוך בכך. זהו תחום רגיש לכן חשוב לא לוותר עליו), טיפולים רפואיים מיוחדים וניתוחים בחו"ל, השתלות איברים (לא רק עלות האיברים אלא גם תהליך איתור התורמים, הטסת האיבר וכו’), טיפולי שיניים, טיפולים משלימים (אשר הפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות), פיזיותרפיה, אשפוזים, ייעוץ של מומחים, טיפולים שונים לילדים, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, חיסונים ועוד.

הכיסויים הם רבים ומגוונים וכל אחד צריך לוודא שמה שחשוב לו נמצא בביטוח הבריאות.
זכרו תמיד, כי רק עם ביטוח בריאות המכסה את כל הצרכים הרפואיים שלכם, תרגישו בטוחים ורגועים גם בשגרה, ובשעת חרום תדעו שאתם מכוסים מכל הכיוונים האפשריים.

 

 


עוד מידע תוכלו למצוא ב:

 

דמי ביטוח בריאות באתר ביטוח לאומי

ביטוח בריאות ממלכתי - שיעורים

בריאות ורפואה - אתר BEOK


 

רוצה שעו"ד יחזור אליך?
שלח

מאמרים נוספים בתחום

חשבת על רילוקיישן? עבודה בחו"ל? טיול ממושך סביב העולם? ביטוח רפואי בחו"ל כדאי ומומלץ לעשות לפני הנסיעה בישראל ...  

מהי הצהרת בריאות? מהו חשוב לדעת עם מתן פרטים רפואיים במסגרת הצהרת בריאות? 

תביעה שהגיש המערער נגד קופת החולים למימון מלוא וטיפולי ההפריה גם בגופה של אשתו נדחתה על ידי בית הדין האזורי בבאר שבע ... 

מה זו בריאות? מסתבר שהתשובה איננה כה טריביאלית... 

מצב רפואי קודם הוא מערכת של נסיבות רפואיות, אשר אובחנו במבוטח עוד לפני המועד שבו הוא רכש את הביטוח ... 

מושגים חשובים בביטוח בריאות ... חשוב ומומלץ לדעת במיוחד לפני שחותמים ... 

למד את עיקרי חוק בריאות ממלכתי, מה באמת מגיע לך ע"פ חוק ... 

מתי יש לעשות ביטוח נסיעות ומתי ביטוח בריאות מקיף? מה זה ביטוח נסיעות? מחירים ועוד ... 

כדי להימנע ממצב בו לא תוכלו לשלם עבור טיפולים אשר תזדקקו להם במהלך שהותכם בחו"ל, הקפידו כי כל הכיסויים העיקריים יופיעו בביטוח הבריאות... 

מה לא כלול בביטוח בריאות בקופת חולים? אלו טיפולים רפואיים אינם נכללים בסל הבריאות? מה כדאי לך לעשות ... 

אין כל ספק שהביטוח של המדינה לא עונה על כל הצרכים שלנו וכי כיסויים רבים נשארים מחוץ לתחום... המידע המוצג באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי או כל יעוץ אחר. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל המסתמך על המידע באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאי השימוש.